LECO N TIPOLąstelių technologija
SMBB pusiau perpjautų ląstelių technologija
Bifacialinė ląstelėModulių technologijos
Puikus anti-PID žemo LID našumas
Mažiau karštųjų taškų šešėliavimo efektų
Didesnė galia, mažesnės BOS ir LCOE
● ISO9001:2015 kokybės valdymo sistema
● ISO14001:2015 aplinkosaugos sistema
● ISO45001:2018 OHSVS
● Standartinė IEC61215/IEC61730 kokybė
● IEC61701/IEC62716 druskos / rūko / amoniako bandymai
| Saulės elementai | N tipo monoblokas |
| Ląstelių skaičius | 132 (6x20) |
| Matmenys | 2382 x 1134 x 33 mm |
| Svoris | 33,8 kg |
| Priekinis / galinis stiklas | 2,0 mm storio dengtas pusiau grūdintas stiklas |
| Rėmas | Anoduotas aliuminio lydinys (sustiprintas didelės apkrovos variantas) |
| Jungiamoji dėžutė | IP68 apsaugos klasė (3 pralaidumo diodai) |
| Išvesties kabeliai | 4,0 mm² |
| 250 mm (+) / 350 mm (-) | |
| Ilgis gali būti pritaikytas | |
| Jungtys | Suderinamas su Mc4 |
| Mechaninės apkrovos bandymas | Priekyje 5400Pa / Gale 2400Pa |
| GALINGUMO KLASĖ | ALDT-605ND | ALDT-610ND | ALDT-615ND | ALDT-620ND | ALDT-625ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Maksimali galia (Pmax) | 605W | 454W | 610 W | 458W | 615W | 462W | 620 W | 466W | 625 W | 470 W |
| Atviros grandinės įtampa (Voc) | 48,75 V | 45,70 V | 48,94 V | 45,91 V | 49,13 V | 46,12 V | 49,32 V | 46,33 V | 49,50 V | 46,54 V |
| Trumpojo jungimo srovė (Isc) | 15,74 A | 12,59 A | 15,80 A | 12,64 A | 15,86A | 12,69A | 15,92A | 12,74 A | 15,98 A | 12,78 A |
| Įtampa esant maksimaliai galiai (Vmpp) | 40,82 V | 38,29 V | 40,99 V | 38,47 V | 41,16 V | 38,65 V | 41,33 V | 38,83 V | 41,50 V | 39,01 V |
| Dabartinė maksimali galia (Imp) | 14,82A | 11,86 A | 14,88A | 11,90 A | 14,94A | 11,95 A | 15.00A | 12.00A | 15.06A | 12.05A |
| MODULIO EFEKTYVUMAS (%) | 22,40% | 22,58% | 22,77% | 22,95% | 23,14% | |||||
| STC: Apšvitos stipris 1000 W/m², elemento temperatūra 25 °C, AM1,5G NMOT: Apšvitos stipris 800 W/m², aplinkos temperatūra 20 °C, vėjo greitis 1 m/s, AM1,5G | ||||||||||
| Galinis stiprinimas | Parametras | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Maksimali galia (Pmax) | 635 W | 641W | 646W | 651W | 656W |
| Modulio efektyvumas STC (%) | 23,52% | 23,71% | 23,91% | 24,10% | 24,29% | |
| 15% | Maksimali galia (Pmax) | 696W | 702W | 707W | 713W | 719W |
| Modulio efektyvumas STC (%) | 25,76% | 25,97% | 26,18% | 26,40% | 26,61% | |
| 25% | Maksimali galia (Pmax) | 756W | 763W | 769W | 775 W | 781W |
| Modulio efektyvumas STC (%) | 28,00% | 28,23% | 28,46% | 28,69% | 28,92% |
| Konteineris | 40' būstinė |
| Vienetų skaičius paletėje | 34 |
| Padėklų skaičius konteineryje | 20 |
| Vienetų skaičius konteineryje | 680 |
| Darbinio modulio temperatūra | -40 ℃ iki +85 ℃ |
| Maksimali sistemos įtampa | 1500 nuolatinės srovės (IEC) |
| Maksimalus serijos saugiklio galingumas | 30A |
| Galios tolerancija | 0/+5W |
| Nominali darbinė temperatūra (NMOT) | 45±2 ℃ |
| Temperatūros koeficientas Pmax | -0,29% / ℃ |
| Lakių temperatūros koeficientas | -0,25% / ℃ |
| Temperatūros koeficientas Isc | +0,045%/℃ |
„ALife Solar Technology Co., Ltd.“
Telefonas / „WhatsApp“ / „Wechat“: +86 13023538686
El. paštas: gavin@alifesolar.com
36 pastatas, Hongqiao Xinyuan, Chongchuan rajonas, Nantong miestas, Kinija
www.alifestolar.com