LECO N TIPOLąstelių technologija
SMBB pusiau perpjautų ląstelių technologija
Bifacialinė ląstelėModulių technologijos
Puikus anti-PID žemo LID našumas
Mažiau karštųjų taškų šešėliavimo efektų
Didesnė galia, mažesnės BOS ir LCOE
● ISO9001:2015 kokybės valdymo sistema
● ISO14001:2015 aplinkosaugos sistema
● ISO45001:2018 OHSVS
● Standartinė IEC61215/IEC61730 kokybė
● IEC61701/IEC62716 druskos / rūko / amoniako bandymai
| Saulės elementai | N tipo monoblokas |
| Ląstelių skaičius | 156 (6x26) |
| Matmenys | 2465 x 1134 x 33 mm |
| Svoris | 34,8 kg |
| Priekinis / galinis stiklas | 2,0 mm storio dengtas pusiau grūdintas stiklas |
| Rėmas | Anoduotas aliuminio lydinys (sustiprintas didelės apkrovos variantas) |
| Jungiamoji dėžutė | IP68 apsaugos klasė (3 pralaidumo diodai) |
| Išvesties kabeliai | 4,0 mm² |
| 250 mm (+) / 350 mm (-) | |
| Ilgis gali būti pritaikytas | |
| Jungtys | Suderinamas su Mc4 |
| Mechaninės apkrovos bandymas | Priekyje 5400Pa / Gale 2400Pa |
| GALINGUMO KLASĖ | ALVH-620ND | ALVH-625ND | ALVH-630ND | ALVH-635ND | ALVH-640ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Maksimali galia (Pmax) | 620 W | 467W | 625 W | 471W | 630 W | 475 W | 635 W | 479W | 640 W | 483W |
| Atviros grandinės įtampa (Voc) | 55,64 V | 52,67 V | 55,75 V | 52,78 V | 55,87 V | 52,89 V | 55,98 V | 52,99 V | 56,09 V | 53,10 V |
| Trumpojo jungimo srovė (Isc) | 14.18A | 11,44 A | 14,25 A | 11,50 A | 14.32A | 11,56 A | 14.39A | 11,62A | 14,46A | 11,68 A |
| Įtampa esant maksimaliai galiai (Vmpp) | 46,03 V | 42,73 V | 46,16 V | 42,86 V | 46,29 V | 42,99 V | 46,42 V | 43,11 V | 46,55 V | 43,24 V |
| Dabartinė maksimali galia (Imp) | 13,47 A | 10,93 A | 13,54 A | 10,99 A | 13,61A | 11.05A | 13,68 A | 11.11A | 13,75 A | 11.17A |
| MODULIO EFEKTYVUMAS (%) | 22,18% | 22,36% | 22,54% | 22,72% | 22,90% | |||||
| STC: Apšvitos stipris 1000 W/m², elemento temperatūra 25 °C, AM1,5G NMOT: Apšvitos stipris 800 W/m², aplinkos temperatūra 20 °C, vėjo greitis 1 m/s, AM1,5G | ||||||||||
| Galinis stiprinimas | Parametras | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Maksimali galia (Pmax) | 651W | 656W | 662W | 667W | 672W |
| Modulio efektyvumas STC (%) | 23,29% | 23,48% | 23,66% | 23,85% | 24,04% | |
| 15% | Maksimali galia (Pmax) | 713W | 719W | 725 W | 730 W | 736W |
| Modulio efektyvumas STC (%) | 25,51% | 25,71% | 25,92% | 26,12% | 26,33% | |
| 25% | Maksimali galia (Pmax) | 775 W | 781W | 788W | 794W | 800 W |
| Modulio efektyvumas STC (%) | 27,73% | 27,95% | 28,17% | 28,40% | 28,62% |
| Konteineris | 40' būstinė |
| Vienetų skaičius paletėje | 34 |
| Padėklų skaičius konteineryje | 16 |
| Vienetų skaičius konteineryje | 544 |
| Darbinio modulio temperatūra | -40 ℃ iki +85 ℃ |
| Maksimali sistemos įtampa | 1500 nuolatinės srovės (IEC) |
| Maksimalus serijos saugiklio galingumas | 30A |
| Galios tolerancija | 0/+5W |
| Nominali darbinė temperatūra (NMOT) | 45±2 ℃ |
| Temperatūros koeficientas Pmax | -0,29% / ℃ |
| Lakių temperatūros koeficientas | -0,25% / ℃ |
| Temperatūros koeficientas Isc | +0,045%/℃ |
„ALife Solar Technology Co., Ltd.“
Telefonas / „WhatsApp“ / „Wechat“: +86 13023538686
El. paštas: gavin@alifesolar.com
36 pastatas, Hongqiao Xinyuan, Chongchuan rajonas, Nantong miestas, Kinija
www.alifestolar.com