LECO N TIPOLąstelių technologija
SMBB pusiau perpjautų ląstelių technologija
Bifacial Cell Module Technologies
Puikus anti-PID žemo LID našumas
Mažiau karštųjų taškų šešėliavimo efektų
Didesnė galia, mažesnės BOS ir LCOE
● ISO9001:2015 kokybės valdymo sistema
● SO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSVS
● Standartinė IEC61215/IEC61730 kokybė
● IEC61701/IEC62716 druskos / rūko / amoniako bandymai
| Saulės elementai | N tipo monoblokas |
| Ląstelių skaičius | 96 (6x16) |
| Matmenys | 1762 x 1134 x 30 mm |
| Svoris | 24,0 kg |
| Priekinis stiklas | 2,0 mm storio dengtas pusiau grūdintas stiklas |
| Rėmas | Anoduotas aliuminio lydinys (sustiprintas didelės apkrovos variantas) |
| Jungiamoji dėžutė | IP68 apsaugos klasė (3 pralaidumo diodai) |
| Išvesties kabeliai | 4,0 mm² |
| 250 mm (+) / 350 mm (-) | |
| Ilgis gali būti pritaikytas | |
| Jungtys | Suderinamas su Mc4 |
| Mechaninės apkrovos bandymas | Priekyje 5400Pa / Gale 2400Pa |
| GALINGUMO KLASĖ | ALDX-435N | ALDX-440N | ALDX-445N | ALDX-450N | ALDX-455N | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Maksimali galia (Pmax) | 435 W | 326W | 440 W | 330 W | 445 W | 334W | 450 W | 338W | 455 W | 342W |
| Atviros grandinės įtampa (Voc) | 34,49 V | 32,33 V | 34,74 V | 32,58 V | 34,97 V | 32,82 V | 35,21 V | 33,07 V | 35,45 V | 35,68 V |
| Trumpojo jungimo srovė (Isc) | 15,84A | 12,67 A | 15,90 A | 12,72 A | 15,96 A | 12,77 A | 16.02A | 12,82 A | 16.08A | 12,86 A |
| Įtampa esant maksimaliai galiai (Vmpp) | 29,43 V | 27,57 V | 29,65 V | 27,80 V | 29,87 V | 28,02 V | 30,08 V | 28,24 V | 30,29 V | 28,46 V |
| Dabartinė maksimali galia (Imp) | 14,78A | 11,82 A | 14,84A | 11,87 A | 14,90 A | 11,92 A | 14,96 A | 11,97 A | 15.02A | 12.02A |
| MODULIO EFEKTYVUMAS (%) | 21,77% | 22,02% | 22,27% | 22,52% | 22,77% | |||||
| STC: Apšvitos stipris 1000 W/m², elemento temperatūra 25 °C, AM1,5G NMOT: Apšvitos stipris 800 W/m², aplinkos temperatūra 20 °C, vėjo greitis 1 m/s, AM1,5G | ||||||||||
| Galinis stiprinimas | Parametras | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Maksimali galia (Pmax) | 457W | 462W | 467W | 473W | 478W |
| Modulio efektyvumas STC (%) | 22,86% | 23,12% | 23,38% | 23,65% | 23,91% | |
| 15% | Maksimali galia (Pmax) | 500 W | 506W | 512W | 518W | 523W |
| Modulio efektyvumas STC (%) | 25,04% | 25,32% | 25,61% | 25,90% | 26,19% | |
| 25% | Maksimali galia (Pmax) | 544W | 550 W | 556W | 563W | 569W |
| Modulio efektyvumas STC (%) | 27,21% | 27,53% | 27,84% | 28,15% | 28,46% |
| Konteineris | 40' būstinė |
| Vienetų skaičius paletėje | 36 |
| Padėklų skaičius konteineryje | 26 |
| Vienetų skaičius konteineryje | 936 |
| Darbinio modulio temperatūra | -40 ℃ iki +85 ℃ |
| Maksimali sistemos įtampa | 1500 nuolatinės srovės (IEC) |
| Maksimalus serijos saugiklio galingumas | 30A |
| Galios tolerancija | 0/+5W |
| Nominali darbinė temperatūra (NMOT) | 45±2 ℃ |
| Temperatūros koeficientas Pmax | -0,29% / ℃ |
| Lakių temperatūros koeficientas | -0,25% / ℃ |
| Temperatūros koeficientas Isc | +0,045%/℃ |
„ALife Solar Technology Co., Ltd.“
Telefonas / „WhatsApp“ / „Wechat“: +86 13023538686
El. paštas: gavin@alifesolar.com
36 pastatas, Hongqiao Xinyuan, Chongchuan rajonas, Nantong miestas, Kinija
www.alifestolar.com