| ELEKTROS PROJEKTAS | PARAMETRAI | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Maksimali galia | Pmaks. (W) | 550 | 560 | 570 | 580 |
| Optimali darbinė įtampa | Vmp(V) | 42,63 | 43.18 | 43,68 | 44.19 |
| Optimali darbinė srovė | Įvertinimas (A) | 12,91 | 12,97 | 13.05 | 13.13 |
| Atviros grandinės įtampa | LOJ (V) | 52,32 | 52,58 | 52,77 | 53.03 |
| Trumpojo jungimo srovė | Isc(A) | 13,65 | 13,69 | 13,78 | 13,86 |
| Modulio darbinės temperatūros diapazonas | ℃ | -40 ℃ ~ +85 ℃ | |||
| Maksimali sistemos įtampa | V(IEC) | DC1000/1500 | |||
| Maksimali saugiklio srovė | A | 25 | |||
| Galios tolerancijos diapazonas | % | 0~+3% | |||
| *STC (standartinės bandymo aplinkybės): priekinis spinduliavimas 1000 W/m², elemento temperatūra 25 ℃, spektras AM1.5. | |||||
| Nominali elemento darbinė temperatūra | VOCT | ℃ | 44 ℃ ± 2 ℃ |
| Maksimalus galios temperatūros koeficientas | Pmaks. | %/℃ | -0,26 |
| Atviros grandinės įtampos temperatūros koeficientas | Voc | %/℃ | -0,24 |
| Trumpojo jungimo srovės temperatūros koeficientas | Isc | %/℃ | 0,04 |
| Saugos lygis | II klasė |
| Produkto garantija | 12 metų gaminių medžiagų ir technologijų |
| Maitinimo garantija | 25 metų linijinė galia |
| *Pirmaisiais metais silpnėjimas yra 2 %. Nuo kitų metų metinis sumažėjimas bus mažesnis nei 0,5 %. Modulio galia per 25 metus yra ne mažesnė kaip 80%. | |
| Ląstelės tipas | TOPCon elementas 182 × 91 mm |
| Ląstelių išdėstymas | 144 vnt. (12 × 12) |
| Modulio dydis | 2260 x 1219 x 2,7 mm |
| Modulio svoris | 7,44 kg |
| Jungiamoji dėžutė | Korpuso apsaugos klasė IP68 |
| Išvesties kabelis | 4 mm², 500 mm kabelio ilgis. Kabelio ilgį galima pritaikyti |
| Jungties tipas | MC4 suderinamumas |
| Rėmas | N/A |
| Priekinė statinė apkrova (sniego slėgis) | 5400Pa |
| Galinė statinė apkrova (vėjo slėgis) | 2400Pa |
| Transportas | Platforminis sunkvežimis 13 m. | Platforminis sunkvežimis 17,5 m | Konteineris 20 laipsnių Celsijaus | Konteineris 40 °C |
|---|---|---|---|---|
| Dydis | 13 m. | 17,5 m | 20 laipsnių Celsijaus | 40 °C |
| Padėklas | 22 | 30 | 4 | 18 |
| Vienetas/padėklas | 70 | 70 | 70 | 70 |
| Iš viso vienetų | 1540 m. | 2100 | 280 | 1260 |
| Pakuotės dydis (padėklas) | 2320 * 1110 * 1400 mm | |||
| Maksimali galia (W) | Konversijos efektyvumas | Svoris | Produkto garantija | Maitinimo garantija | Modulių dydžiai | Ląstelių išdėstymas |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 550 560 570 580 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 metų | 25 metų | 2260 x 1219 x 2,7 mm | 144 vnt. (12x12) |
| 500 510 520 530 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 metų | 25 metų | 2260 x 1110 x 2,7 mm | 132 vnt. (11x12) |
| 460 470 480 490 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 metų | 25 metų | 2260 x 1020 x 2,7 mm | 120 vnt. (10 x 12) |
| 410 420 430 440 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 metų | 25 metų | 2260 x 918 x 2,7 mm | 108 vnt. (9x12) |
| 360 370 380 390 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 metų | 25 metų | 2260 x 825 x 2,7 mm | 96 vnt. (8x12) |
| 320 330 340 350 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 metų | 25 metų | 2260 x 735 x 2,7 mm | 84 vnt. (7 x 12) |
| 270 280 290 300 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 metų | 25 metų | 2260 x 644 x 2,7 mm | 72 vnt. (6x12) |
| 120 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 metų | 25 metų | 1545 x 425 x 2,7 mm | 72 vnt. (6x12) |
| 200 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 metų | 25 metų | 1150 x 927 x 2,7 mm | 54 vnt. (6x9) |
| 400 410 420 430 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 metų | 25 metų | 1750 x 1150 x 2,7 mm | 80 vnt. (8x10) |
„ALife Solar Technology Co., Ltd.“
Telefonas / „WhatsApp“ / „Wechat“: +86 13023538686
El. paštas: gavin@alifesolar.com
36 pastatas, Hongqiao Xinyuan, Chongchuan rajonas, Nantong miestas, Kinija
www.alifestolar.com