LECO N TIPOLąstelių technologija
SMBB pusiau perpjautų ląstelių technologija
SMBB technologijos
Puikus anti-PID žemo LID našumas
Mažiau karštųjų taškų šešėliavimo efektų
Didesnė galia, mažesnės BOS ir LCOE
● ISO9001:2015 kokybės valdymo sistema
● SO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSVS
● Standartinė IEC61215/IEC61730 kokybė
● IEC61701/IEC62716 druskos / rūko / amoniako bandymai
| Saulės elementai | N tipo monoblokas |
| Ląstelių skaičius | 96 (6x16) |
| Matmenys | 1762 x 1134 x 30 mm |
| Svoris | 21,0 kg |
| Priekinis stiklas | 3,2 mm dengtas grūdintas stiklas |
| Rėmas | Anoduotas aliuminio lydinys (sustiprintas didelės apkrovos variantas) |
| Jungiamoji dėžutė | IP68 apsaugos klasė (3 pralaidumo diodai) |
| Išvesties kabeliai | 4,0 mm² |
| 250 mm (+) / 350 mm (-) | |
| Ilgis gali būti pritaikytas | |
| Jungtys | Suderinamas su Mc4 |
| Mechaninės apkrovos bandymas | Priekyje 5400Pa / Gale 2400Pa |
| GALINGUMO KLASĖ | ALDX-435N | ALDX-440N | ALDX-445N | ALDX-450N | ALDX-455N | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Maksimali galia (Pmax) | 435 W | 326W | 440 W | 330 W | 445 W | 334W | 450 W | 338W | 455 W | 342W |
| Atviros grandinės įtampa (Voc) | 34,71 V | 32,54 V | 34,96 V | 32,78 V | 35,20 V | 33,03 V | 35,43 V | 33,28 V | 35,67 V | 33,52 V |
| Trumpojo jungimo srovė (Isc) | 15,74 A | 12,59 A | 15,80 A | 12,64 A | 15,86A | 12,69A | 15,92A | 12,74 A | 15,98 A | 12,78 A |
| Įtampa esant maksimaliai galiai (Vmpp) | 29,35 V | 27,50 V | 29,57 V | 27,72 V | 29,79 V | 27,95 V | 30,00 V | 28,17 V | 30,21 V | 28,39 V |
| Dabartinė maksimali galia (Imp) | 14,82A | 11,86 A | 14,88A | 11,90 A | 14,94A | 11,95 A | 15.00A | 12.00A | 15.06A | 12.05A |
| MODULIO EFEKTYVUMAS (%) | 21,77% | 22,02% | 22,27% | 22,52% | 22,65% | |||||
| STC: Apšvitos stipris 1000 W/m², elemento temperatūra 25 °C, AM1,5G NMOT: Apšvitos stipris 800 W/m², aplinkos temperatūra 20 °C, vėjo greitis 1 m/s, AM1,5G | ||||||||||
| Konteineris | 40' būstinė |
| Vienetų skaičius paletėje | 36 |
| Padėklų skaičius konteineryje | 26 |
| Vienetų skaičius konteineryje | 936 |
| Darbinio modulio temperatūra | -40 ℃ iki +85 ℃ |
| Maksimali sistemos įtampa | 1500 nuolatinės srovės (IEC) |
| Maksimalus serijos saugiklio galingumas | 30A |
| Galios tolerancija | 0/+5W |
| Nominali darbinė temperatūra (NMOT) | 45±2 ℃ |
| Temperatūros koeficientas Pmax | -0,29% / ℃ |
| Lakių temperatūros koeficientas | -0,25% / ℃ |
| Temperatūros koeficientas Isc | +0,045%/℃ |
„ALife Solar Technology Co., Ltd.“
Telefonas / „WhatsApp“ / „Wechat“: +86 13023538686
El. paštas: gavin@alifesolar.com
36 pastatas, Hongqiao Xinyuan, Chongchuan rajonas, Nantong miestas, Kinija
www.alifestolar.com