LECO N TIPOLąstelių technologija
SMBB pusiau perpjautų ląstelių technologija
Bifacialinė ląstelėModulių technologijos
Puikus anti-PID žemo LID našumas
Mažiau karštųjų taškų šešėliavimo efektų
Didesnė galia, mažesnės BOS ir LCOE
● ISO9001:2015 kokybės valdymo sistema
● ISO14001:2015 aplinkosaugos sistema
● ISO45001:2018 OHSVS
● Standartinė IEC61215/IEC61730 kokybė
● IEC61701/IEC62716 druskos / rūko / amoniako bandymai
| Saulės elementai | N tipo monoblokas |
| Ląstelių skaičius | 120 (6x20) |
| Matmenys | 2172 x 1303 x 35 mm |
| Svoris | 35,0 kg |
| Priekinis / galinis stiklas | 2,0 mm storio dengtas pusiau grūdintas stiklas |
| Rėmas | Anoduotas aliuminio lydinys (sustiprintas didelės apkrovos variantas) |
| Jungiamoji dėžutė | IP68 apsaugos klasė (3 pralaidumo diodai) |
| Išvesties kabeliai | 4,0 mm² |
| 250 mm (+) / 350 mm (-) | |
| Ilgis gali būti pritaikytas | |
| Jungtys | Suderinamas su Mc4 |
| Mechaninės apkrovos bandymas | Priekyje 5400Pa / Gale 2400Pa |
| GALINGUMO KLASĖ | ALEK-620ND | ALEK-625ND | ALEK-630ND | ALEK-635ND | ALEK-640ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Maksimali galia (Pmax) | 620 W | 472W | 625 W | 476W | 630 W | 480 W | 635 W | 484W | 640 W | 488W |
| Atviros grandinės įtampa (Voc) | 43,75 V | 41,13 V | 43,96 V | 41,33 V | 44,16 V | 41,52 V | 44,37 V | 41,71 V | 44,57 V | 41,90 V |
| Trumpojo jungimo srovė (Isc) | 18.16A | 14,72A | 18.20A | 14,76 A | 18,24A | 14,80 A | 18,28A | 14,84A | 18.32A | 14,88A |
| Įtampa esant maksimaliai galiai (Vmpp) | 36,21 V | 33,98 V | 36,44 V | 34,20 V | 36,67 V | 34,41 V | 36,90 V | 34,62 V | 37,12 V | 34,83 V |
| Dabartinė maksimali galia (Imp) | 17.12A | 13,89A | 17.15A | 13,92A | 17.18A | 13,95 A | 17.21A | 13,98 A | 17,24A | 14.01A |
| MODULIO EFEKTYVUMAS (%) | 21,91% | 22,08% | 22,26% | 22,44% | 22,61% | |||||
STC: Apšvitos stipris 1000 W/m², elemento temperatūra 25 °C, AM1,5G
NMOT: Apšvitos stipris 800 W/m², aplinkos temperatūra 20 °C, vėjo greitis 1 m/s, AM1,5G
| Galinis stiprinimas | Parametras | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Maksimali galia (Pmax) | 651W | 656W | 662W | 667W | 672W |
| Modulio efektyvumas STC (%) | 23,00% | 23,19% | 23,37% | 23,56% | 23,74% | |
| 15% | Maksimali galia (Pmax) | 713W | 719W | 725 W | 730 W | 736W |
| Modulio efektyvumas STC (%) | 25,19% | 25,40% | 25,60% | 25,80% | 26,01% | |
| 25% | Maksimali galia (Pmax) | 775 W | 781W | 788W | 794W | 800 W |
| Modulio efektyvumas STC (%) | 27,38% | 27,60% | 27,83% | 28,05% | 28,27% |
| Konteineris | 40' būstinė |
| Vienetų skaičius paletėje | 32 |
| Padėklų skaičius konteineryje | 18 |
| Vienetų skaičius konteineryje | 576 |
| Darbinio modulio temperatūra | -40 ℃ iki +85 ℃ |
| Maksimali sistemos įtampa | 1500 nuolatinės srovės (IEC) |
| Maksimalus serijos saugiklio galingumas | 35A |
| Galios tolerancija | 0/+5W |
| Nominali darbinė temperatūra (NMOT) | 45±2 ℃ |
| Temperatūros koeficientas Pmax | -0,30% / ℃ |
| Lakių temperatūros koeficientas | -0,24% / ℃ |
| Temperatūros koeficientas Isc | +0,04%/℃ |
„ALife Solar Technology Co., Ltd.“
Telefonas / „WhatsApp“ / „Wechat“: +86 13023538686
El. paštas: gavin@alifesolar.com
36 pastatas, Hongqiao Xinyuan, Chongchuan rajonas, Nantong miestas, Kinija
www.alifestolar.com