LECO N TIPOLąstelių technologija
SMBB pusiau perpjautų ląstelių technologija
Bifacialinė ląstelėModulių technologijos
Puikus anti-PID žemo LID našumas
Mažiau karštųjų taškų šešėliavimo efektų
Didesnė galia, mažesnės BOS ir LCOE
● ISO9001:2015 kokybės valdymo sistema
● ISO14001:2015 aplinkosaugos sistema
● ISO45001:2018 OHSVS
● Standartinė IEC61215/IEC61730 kokybė
● IEC61701/IEC62716 druskos / rūko / amoniako bandymai
| Saulės elementai | N tipo monoblokas |
| Ląstelių skaičius | 132 (6x22) |
| Matmenys | 2384 x 1303 x 35 mm |
| Svoris | 38,5 kg |
| Priekinis / galinis stiklas | 2,0 mm storio dengtas pusiau grūdintas stiklas |
| Rėmas | Anoduotas aliuminio lydinys (sustiprintas didelės apkrovos variantas) |
| Jungiamoji dėžutė | IP68 apsaugos klasė (3 pralaidumo diodai) |
| Išvesties kabeliai | 4,0 mm² |
| 250 mm (+) / 350 mm (-) | |
| Ilgis gali būti pritaikytas | |
| Jungtys | Suderinamas su Mc4 |
| Mechaninės apkrovos bandymas | Priekyje 5400Pa / Gale 2400Pa |
| GALINGUMO KLASĖ | ALET-690ND | ALET-695ND | ALET-700ND | ALET-705ND | ALET-710ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Maksimali galia (Pmax) | 690 W | 524W | 695 W | 528W | 700 W | 532W | 705W | 536W | 710 W | 540 W |
| Atviros grandinės įtampa (Voc) | 47,95 V | 45,52 V | 48,15 V | 45,73 V | 48,34 V | 45,93 V | 48,54 V | 46,13 V | 48,73 V | 46,33 V |
| Trumpojo jungimo srovė (Isc) | 18.29A | 14,63A | 18.34A | 14,67A | 18.39A | 14,71A | 18,44A | 14,75 A | 18.49A | 14,79A |
| Įtampa esant maksimaliai galiai (Vmpp) | 39,84 V | 37,82 V | 40,03 V | 38,02 V | 40,23 V | 38,22 V | 40,42 V | 38,42 V | 40,62 V | 38,62 V |
| Dabartinė maksimali galia (Imp) | 17.32A | 13,86 A | 17,36A | 13,89A | 17,40 A | 13,92A | 17,44A | 13,95 A | 17,48A | 13,98 A |
| MODULIO EFEKTYVUMAS (%) | 22,21% | 22,37% | 22,53% | 22,70% | 22,86% | |||||
| STC: Apšvitos stipris 1000 W/m², elemento temperatūra 25 °C, AM1,5G NMOT: Apšvitos stipris 800 W/m², aplinkos temperatūra 20 °C, vėjo greitis 1 m/s, AM1,5G | ||||||||||
| Galinis stiprinimas | Parametras | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Maksimali galia (Pmax) | 725 W | 730 W | 735 W | 740 W | 746W |
| Modulio efektyvumas STC (%) | 23,32% | 23,49% | 23,66% | 23,83% | 24,00% | |
| 15% | Maksimali galia (Pmax) | 794W | 799W | 805 W | 811W | 817W |
| Modulio efektyvumas STC (%) | 25,54% | 25,73% | 25,91% | 26,10% | 26,28% | |
| 25% | Maksimali galia (Pmax) | 863W | 869W | 875 W | 881W | 888W |
| Modulio efektyvumas STC (%) | 27,77% | 27,97% | 28,17% | 28,37% | 28,57% |
| Konteineris | 40' būstinė |
| Vienetų skaičius paletėje | 32 |
| Padėklų skaičius konteineryje | 18 |
| Vienetų skaičius konteineryje | 576 |
| Darbinio modulio temperatūra | -40 ℃ iki +85 ℃ |
| Maksimali sistemos įtampa | 1500 nuolatinės srovės (IEC) |
| Maksimalus serijos saugiklio galingumas | 35A |
| Galios tolerancija | 0/+5W |
| Nominali darbinė temperatūra (NMOT) | 45±2 ℃ |
| Temperatūros koeficientas Pmax | -0,30% / ℃ |
| Lakių temperatūros koeficientas | -0,24% / ℃ |
| Temperatūros koeficientas Isc | +0,04%/℃ |
„ALife Solar Technology Co., Ltd.“
Telefonas / „WhatsApp“ / „Wechat“: +86 13023538686
El. paštas: gavin@alifesolar.com
36 pastatas, Hongqiao Xinyuan, Chongchuan rajonas, Nantong miestas, Kinija
www.alifestolar.com