LECO N TIPOLąstelių technologija
SMBB pusiau perpjautų ląstelių technologija
Bifacialinė ląstelėModulių technologijos
Puikus anti-PID žemo LID našumas
Mažiau karštųjų taškų šešėliavimo efektų
Didesnė galia, mažesnės BOS ir LCOE
● ISO9001:2015 kokybės valdymo sistema
● ISO14001:2015 aplinkosaugos sistema
● ISO45001:2018 OHSVS
● Standartinė IEC61215/IEC61730 kokybė
● IEC61701/IEC62716 druskos / rūko / amoniako bandymai
| Saulės elementai | N tipo monoblokas |
| Ląstelių skaičius | 108 (6x18) |
| Matmenys | 1961 x 1134 x 33 mm |
| Svoris | 27,8 kg |
| Priekinis / galinis stiklas | 2,0 mm storio dengtas pusiau grūdintas stiklas |
| Rėmas | Anoduotas aliuminio lydinys (sustiprintas didelės apkrovos variantas) |
| Jungiamoji dėžutė | IP68 apsaugos klasė (3 pralaidumo diodai) |
| Išvesties kabeliai | 4,0 mm² |
| 250 mm (+) / 350 mm (-) | |
| Ilgis gali būti pritaikytas | |
| Jungtys | Suderinamas su Mc4 |
| Mechaninės apkrovos bandymas | Priekyje 5400Pa / Gale 2400Pa |
| GALINGUMO KLASĖ | ALDB-490ND | ALDB-495ND | ALDB-500ND | ALDB-505ND | ALDB-510ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Maksimali galia (Pmax) | 490 W | 368W | 495 W | 372W | 500 W | 376 W | 505 W | 380 W | 510 W | 384W |
| Atviros grandinės įtampa (Voc) | 39,55 V | 37,12 V | 39,78 V | 37,36 V | 40,00 V | 37,59 V | 40,22 V | 37,83 V | 40,44 V | 38,06 V |
| Trumpojo jungimo srovė (Isc) | 15,72A | 12,58 A | 15,78 A | 12,62 A | 15,84A | 12,67 A | 15,90 A | 12,72 A | 15,96 A | 12,77 A |
| Įtampa esant maksimaliai galiai (Vmpp) | 33,11 V | 31,08 V | 33,31 V | 31,29 V | 33,51 V | 31,50 V | 33,71 V | 31,71 V | 33,91 V | 31,91 V |
| Dabartinė maksimali galia (Imp) | 14,80 A | 11,84 A | 14,86A | 11,89A | 14,92A | 11,94 A | 14,98A | 11,98 A | 15.04A | 12.03A |
| MODULIO EFEKTYVUMAS (%) | 22,03% | 22,26% | 22,48% | 22,71% | 22,93% | |||||
STC: Apšvitos stipris 1000 W/m², elemento temperatūra 25 °C, AM1,5G
NMOT: Apšvitos stipris 800 W/m², aplinkos temperatūra 20 °C, vėjo greitis 1 m/s, AM1,5G
| Galinis stiprinimas | Parametras | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Maksimali galia (Pmax) | 515 W | 520 W | 525 W | 530 W | 536W |
| Modulio efektyvumas STC (%) | 23,14% | 23,37% | 23,61% | 23,84% | 24,08% | |
| 15% | Maksimali galia (Pmax) | 564W | 569W | 575 W | 581W | 587W |
| Modulio efektyvumas STC (%) | 25,34% | 25,60% | 25,86% | 26,12% | 26,37% | |
| 25% | Maksimali galia (Pmax) | 613W | 619W | 625 W | 631W | 638W |
| Modulio efektyvumas STC (%) | 27,54% | 27,82% | 28,11% | 28,39% | 28,67% |
| Konteineris | 40' būstinė |
| Vienetų skaičius paletėje | 34 |
| Padėklų skaičius konteineryje | 24 |
| Vienetų skaičius konteineryje | 816 |
| Darbinio modulio temperatūra | -40 ℃ iki +85 ℃ |
| Maksimali sistemos įtampa | 1500 nuolatinės srovės (IEC) |
| Maksimalus serijos saugiklio galingumas | 30A |
| Galios tolerancija | 0/+5W |
| Nominali darbinė temperatūra (NMOT) | 45±2 ℃ |
| Temperatūros koeficientas Pmax | -0,29% / ℃ |
| Lakių temperatūros koeficientas | -0,25% / ℃ |
| Temperatūros koeficientas Isc | +0,045%/℃ |
„ALife Solar Technology Co., Ltd.“
Telefonas / „WhatsApp“ / „Wechat“: +86 13023538686
El. paštas: gavin@alifesolar.com
36 pastatas, Hongqiao Xinyuan, Chongchuan rajonas, Nantong miestas, Kinija
www.alifestolar.com